TekneTurum.com'a Hoşgeldiniz

•Adalar Turu
•Boğazın eşsiz koyları
•Ünlü Kaputaş Plajı ve Mavi Mağarayı ziyaret edebileceğiniz Tur.

Özellikle çifler için Romantik Dolunay Turu opsiyonumuzda mevcuttur. Misafirlerimiz kaptanın demirleyeceği güvenli ve güzel bir koyda, içinde çift kişilik kabini bulunan teknemizde geceleyebilirler.

Kategoriler

            

Yılların Tecrübesi TekneTurum.com

Konaklamalı ve uzun mesafeli turlarımızda VIP hizmetlerin ayrıcalıklarını yaşayın. Kesintisiz uydu yayını, Ana salonda Full HD sinema sistemi, tüm odalarda ve salonda bağımsız sıcak, soğuk klima ve LCD Ekran ile, DVD oynatıcı, Su altı ve üstü radar sistemi, GPS ve navigasyon sistemi, otomatik pilot, mutfak, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, sıcak soğuk su, 3xWC, banyo, 2 adet personel kabini vs… gibi tam donanımlı Millenium 1 yatı 2 adet 850bg diesel motoru sayesinde 35 deniz mili seyir süratine sahiptir.

Özel Yat

İstanbul

Yalı Turları

boğaziçi tekne turu

Tekne Turu Davet

Özel Davetler

Tekne Seçenekleri

Sürekli yaptığı yeni yatırımlarla VIP kalitesini arttıran Uluçay Yatçılık 2008 yılında hizmete soktuğu 19.5 metrelik Millenium 1 yatıyla donanım ve hizmet kalite çıtasını yukarılara taşımış ve standart gezi yatlarından ayrılarak kendi sınıfı içinde lider konumu almıştır.

Hizmetlerimiz

Servis79%
Çeşitlilik90%
Yemek Kalitesi100%
Rehberlik80%

Davetleriniz için Özel Teklif

2001 yılında kurulan Uluçay yatçılık denizsever müşterilerine yıllardır VIP gezi hizmeti vermektedir. Özel eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini genel ilke olarak benimseyen firmamız 15 kişiye kadar gezilerde ve toplantılarda sizlere VIP konforunu yaşatmaktadır.