TekneTurum.com'a Hoşgeldiniz

•Adalar Turu
•Boğazın eşsiz koyları
•Ünlü Kaputaş Plajı ve Mavi Mağarayı ziyaret edebileceğiniz Tur.

Özellikle çifler için Romantik Dolunay Turu opsiyonumuzda mevcuttur. Misafirlerimiz kaptanın demirleyeceği güvenli ve güzel bir koyda, içinde çift kişilik kabini bulunan teknemizde geceleyebilirler.

Kategoriler

Bizi Arayın

TekneTurum

İstanbul’da en nezih tekneleri çatısı altında bulunduran Aplus Tekneturu, her isteğe cevap veren esnek tekne turları ile 14 yıldır İstanbul’luların hizmetinde.

Hizmet sektöründeki tecrbesini müşterilerine aktarmaktan mutluluk duyan Aplus Tekneturu, istenilen saatte, istenilen güzergahta 500 kişiye kadar konuk ağırlamasına olanak veriyor.

Boğazın eşsiz sularında, Keyifli günbatımını islemek, davetlilerinize uzun süre akıllarından çıkmayacak bir anı vermek için sizleri de Aplus Tekneturu organizasyonlarında görmeyi diliyoruz.

İletişim Bilgileri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam mattis porttitor turpis, at convallis eros ultricies ut. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Rumeli Hisarüstü Mah.
Aslı Çıkmazı Sok.
No:28/1 Sarıyer İstanbul

0212 265 33 30
0532 270 84 68

info@tekneturu.com
mithatyildirim@tekneturu.com

Tekneler

  • +
    Gulet Yat
  • +
    Boğazda Tekne Gezisi
  • +
    Özel Yat Gezileri

Hakkımızda

Özel Geceler, şirket eğlenceleri, bayii toplantıları, Düğün, Nişan, Söz, Kına Gecesi, Sünnet törenlerinde eşsiz alternatifiniz olarak Aplus tekneturları hizmetinizde.